Kontaktní informace
Vespa Stavební s.r.o.
Rybná 716/24, Staré Město
110 00 Praha 1
775 565 600
775 565 605
Kategorie: Aktuality

Realizace výkopových prací

Výkopové zemní práce jsou nezbytné pro každého, kdo momentálně staví, rekonstruuje anebo řeší jakékoli terénní úpravy. I proto se vyplatí vsadit při jejich řešení na profesionály, kteří jsou schopni zajistit veškeré práce s dostatečnou precizností a smyslem pro detail. Výbornou volbou je společnost Vespa Stavební s.r.o. specializující se na provádění zemních a výkopových prací. V jejím portfoliu služeb se nachází i možnost přepravy materiálu, jeřábnické práce a v neposlední řadě půjčování jakékoli potřebné techniky.

Výkopy pro inženýrské sítě

Jednou ze specializací této společnosti je realizace výkopů pro inženýrské sítě. Firma disponuje bohatými zkušenostmi s veškerými pracemi týkajícími se výkopů. Samozřejmostí je i příprava terénu pro rozvody vody, plynu a kanalizace. Kompletní výkopové práce prostřednictvím nejrůznějších bagrů jsou realizovány dle projekčních plánů s naprostou přesností podle potřeby konkrétní stavby. Spolehnout se na služby této společnosti můžete i v případě potřeby hrnutí zeminy a jejího přemisťování.

Pohodlné srovnání terénu

Potřebujete-li vyrovnat terén na zahradě, v sadu, anebo kolem rodinného domu, máte jedinečnou šanci. Díky vysoce kvalitní mechanizaci a dlouholetým zkušenostem budete mít povrch zahrady nebo jiných prostor přesně takový, jaký potřebujete. Není problém nechat si vyrovnat i svažité terény s vysokým sklonem. Díky pestrému množství strojů lze pracovat v jakýchkoli podmínkách a zemní práce bude naprosto přesné.

Vybavte se kvalitní stavební technikou

Zapůjčit si můžete prakticky jakoukoli stavební techniku. Jmenovat bychom mohli například nejrůznější bagry, či stavební techniku typu hutnicích desek a podobných strojů. Budete-li potřebovat stroje převézt, Vespa Stavební s.r.o. vše zařídí. To samé platí i pro přistavení kontejneru, který vám bude položen na místo dle vašeho přání.